Kalėdų medis simbolizuoja gyvenimo

QUZHOU Hanyin dovana kurie | Updated: Jun 28, 2017

Kalėdų eglutė yra visžalis, ir šis visžalis medis simbolizuoja amžinąjį gyvenimą, kad krikščionys, nes į Kristų. Pažymėti medžių viršūnėse nukreipkite žymiklį į dangų. Punktyras ant medžio žvaigždės sudaro speciali žvaigždė, kuris veda į išmintingą Betliejaus ieškoti Jėzaus. Žvaigždžių šviesa reiškia, kad pasaulį į šviesą Jėzaus Kristaus. Po medžiu dovanos yra Dievo dovana per pasaulyje vienintelis sūnus: vilties, meilės, džiaugsmo ir taikos.

Eglutes paprastai yra pagaminti iš amžinai žaliuojantys medžiai, pavyzdžiui, kedro, amžinai gyvenimo simbolis.

Kalėdų eglutė yra vienas iš svarbiausių Kalėdų, modernus Kalėdų eglutės atsirado Vokietijoje, o vėliau palaipsniui populiarus visame pasaulyje, kaip Kalėdų šventėms, vienas iš labiausiai žinomų tradicijų. Toliau pateikiamas Xiao Bian kolekcija eglutę stiliaus studija, aš tikiuosi, kad padės.

1, šis Kalėdų medis yra labai gražus. Kamieno apvyniotas aplink daug spalvinga mažai žibintų, kaip maža žvaigždutė, žali lapai tarp ir putojantis. Kalėdų eglutės šakų yra pakabinti įvairiausių papuošalų.

2, atstumas, Kalėdų eglutė, kaip žalia karūna. Toli, pagrindinės medžių Kalėdų eglutės yra labai stora, du žmonės gali turėti iki. Jos kamieno apvija, kaip daug pythons aplink eglutę. Medžio porwane su daug randų, kaip ir sužeisti veteranai.

3, mano šeima turi Kalėdų medžio šakos, tamsiai žaliais lapais, kabinti ant daug nedidelių papuošalų. Šiuo metu Kalėdų senelis, mažas Ling visos, Piłeczka ir išskirtinį dovanų dėžutė ir t. t. Šiuo metu daug spalvinga žibintų kabo Kalėdų eglutė. Kada ji įjungia galia kaip spalvos žvaigždžių į akimoju.

4, mano mama ir aš pirmą kartą pasirinktas eglutę, ji yra aukštesnė nei man! Tada, mes pradėjo atidžiai pasirinkti keletą smulkių mažas pakabukas papuošti eglutę. Aš pasirinkau gražus didelis penkiakampė žvaigždė, išorėje yra sidabro, kuris yra rožinės spalvos, aukso vidurio siuvinėti su anglų kalba "Merry Christmas", atrodo kaip su blizgia pudra; Aš pasirinkau aukso ratą vaikų, jis turi keletą vienetų žemiau žalių lapų, žali lapai viduryje dvi blizgios raudonųjų vaisių ir gražus mažai raudonos gėlės. Mama pasirinko ryškiai raudonos vynuogės, virš geltonos spalvos svogūnai, Kalėdų eglutė, ryškiai vynuogės gali atspindėti krūva mano mama ir aš šypsena. Mes taip pat pasirinko gražių Kalėdų senį, raudona spausdinimo ventiliatorius, trys baltos putos sniego gabalas ir spalvinga Mirksintis šviesos dėžutė.

5, pačių įvairiausių kalėdinių eglučių, yra natūralus pušų ir kiparisų medžiai, yra dirbtinės eglutės ir balta Kalėdų eglutė. Kiekvieną Kalėdų eglutė yra padengta įvairiausių papuošalų, bet viršuje, kiekvienas medis turi didelę žvaigždę, trys broliai sekti žvaigždė ir Jėzus, eglutę ir tik šeimos šeimos simbolis galite įdėti šį vilties žvaigždė kabo ant.

6, Kalėdų medžių lapai yra žalios spalvos ištisus metus, yra šviesiai žalios spalvos, o tamsiai žalia. Ilgai lapai apvalūs, ir tada augti šuoliai. Galiausiai lapai auga šešių ragai, tamsiai žalia ir žalia. Lapai liečia rankas, kaip Tigro nagai. Taigi žmonės ją vadina "Tigro medyje".


QUZHOU Hanyin dovana kurie
Pridėti: No.35, Jiangdong District, Jiangshan City, Zhejiang, Kinija
Tel:0570-4016861
El. paštas: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: + 86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Ryšių
Bookmark us today!