Kalėdų eglės su vandeniui atsparios savybės

QUZHOU Hanyin dovana kurie | Updated: Nov 02, 2017

Kalėdinės eglutės dažniausiai naudojamos šventiniam dekoravimui ir Kalėdų dekoravimui, yra vandeniui atsparios ir gali būti tiesiai į vandenį. Pagrindiniai gaminio bruožai: vandeniui atspari, aplinkos apsauga, temperatūros pabaiga, nedidelė elektros energijos dalis įtampos pabaigoje, Kalėdų eglutė su ilgaamžišku apšvietimu, įvairios paskirties, šviesos stygos ir gali būti austi į įvairaus modeliavimo šviesos stygos ir įvairių rūšių sunkiųjų amatų.

Kalėdų eglutės šviesos karoliukas spalva: raudona, geltona, žalia, mėlyna, balta, šilta balta, violetinė, rožinė, RGB ir spalvinga, o spalvingos šviesos yra ryškios, mirksinčios kaitos, banguoti pakeitimai, nuolatiniai pakeitimai, blykstės pakeitimai, lėtos blykstės pakeitimai, vanduo pokyčiai, palaipsniui tamsūs pokyčiai, spalvingos ir kitos formos pokyčiai, labai gražūs.

Kalėdų eglutės šviesos serija: snieglenčių tipas, penkių žvaigždučių žvaigždžių tipas, gėlių tipas, deimanto tipas, ryžių grūdų rūšis, Kalėdų eglutės tipas, apvalios rūšys ir tt!

Kalėdų eglučių linijos atstumas gali būti pritaikytas pagal kliento reikalavimus, įprastas linijos atstumas: 3cm.5cm.6cm.10cm.15cm.20cm.30cm ir kitos įprastos šviesos nuo

Kalėdų eglučių diegimo lengva naudotis, tiesiog prijunkite kištuką į lemputę aplink norimą vietą, pateikite, kad norite įdėti formą, Kalėdinė eglutė su šviesa ir tada ištraukite maitinimo šaltinį, šviesos virvė tuoj pat užsidegs šviesą nori efekto ir gali būti atsparus vandeniui, mažas energijos suvartojimas, žalia ir be taršos, patalynė ir laukas yra lengva, neiškaitoma be sriubos, rankos gali būti bet kokios liesos, saugios ir patikimos, Kalėdų eglutė su švelniu minkštu ir aukštu laipsniu operacijos patogumas greitas ir lengvas, lengvai žaidžiamas. Priežiūra vyresnio amžiaus vaikams yra žmogaus dizaino produktas, taigi jūs sutaupote sunkumų, susijusių su bėdų įrengimu.

Kalėdų eglutės savybės: energijos taupymas, ilgaamžiškumas, spalvinga, modeliuojanti išskirtinė, įvairi, lengva ir minkšta, saugi ir patikima galia gali būti iki dešimčių šviesos režimų pasirinkimo gali būti monochrominiai pokyčiai, greičio drebėjimo pakeitimas, spalvinga spalva, spalvų gradientas. Didžiausias pranašumas yra vandeniui atsparus IP65, Kalėdų eglutė su šviestuvais, tiek patalpose, tiek lauke, pvz., KTV, baras, miesto apšvietimo projektas, Kalėdų puošimas, atostogų apdaila.

Specifikacijos:

Vielos spalva: varis, sidabras, auksas, juodas, spalvotas, atsižvelgiant į svečių poreikius.

Modeliavimas: sėklos, snaigės, širdies formos, penkių žvaigždučių žvaigždžių, Kalėdų eglutės, Kalėdų eglutės su šviesos aštuoniakampiais gėlėmis, kaukolėmis. Pagal jūsų prašymą kurti naujas figūras.

Spalva: raudona, geltona, mėlyna, žalia, balta, šilta balta, rožinė, violetinė, spalva, RGB.

Įtampa: 3V / 4.5V / 6V / 12V / 24V. Saugi ir patikima galia gali būti sukonfigūruotas 2A, 2AA, 3AA, 4AA, 2CR2032 akumuliatoriaus dėžute, taip pat gali būti sukonfigūruotas 12V, Kalėdų eglutė su šviesos 24V ir kitais transformatoriais.


QUZHOU Hanyin dovana kurie
Pridėti: No.35, Jiangdong District, Jiangshan City, Zhejiang, Kinija
Tel:0570-4016861
El. paštas: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: + 86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Ryšių
Bookmark us today!