Kalėdų girliando pirkimo vadovas

QUZHOU Hanyin dovana kurie | Updated: Jan 09, 2018

Kalėdų girliando pirkimo vadovas


Kalėdinis girliandas yra dekoratyvinis vainikas ar kordas, kuris gali būti sudarytas iš įvairių atostogų įkvėptų daiktų. Jis yra labai populiarus dekoruoti Kalėdų eglutes, taip pat namus viduje ir už jos ribų. Girlynas gali būti sukurtas naudojant dirbtinius ir natūralius lapus skirtingais dizaino modeliais. Nors girliandas dabar laikomas bendru kalėdiniu dekoravimu, Kalėdų girliandas turi savo šaknis po derliaus nuėmimo tradicijų Europoje ir ankstyvųjų amerikiečių gyventojų, kurie atnešė papročius Naujam pasauliui. Kalėdinės girliandos yra skirtingų tipų ir stilių arba gali būti pagamintos iš nulio, panaudojant Kalėdų daiktus, tokius kaip amžinai žalia šakos ir uogos. Kai kurios girliandos turi žiburius, o kitiems yra karoliukai arba blauzdai, kurie atrodo kaip sniegas. Šiame vadove apžvelgiama, kaip kalėdinės girliandos tapo populiariu apdailos daiktu, skiriasi dekoratyvinės girliandos, įvairūs kalėdinių girliandų tipai, kuriuos galima įsigyti ar pagaminti, ir kaip rasti internetines Kalėdų girliandas, naudojant http: //www.hanyin-christmastree. com / .

Christmas garland

Kalėdų girliandos istorija

Kalėdų girliandos tradicija prasideda ankstyvaisiais europiečiais, kurie susipynė girliandų virves kaip būdą uždirbti papildomų pinigų po rudens derliaus, kai dar nebuvo ką dar reikia padaryti. Per šį laisvalaikio laikotarpį tarp derliaus ir Kalėdų, darbuotojai įžengė į mišką ir kartu surinkdavo lapiją, kad pastatytų girliandas. Dažniausiai pušų, eglių ir kedrų šakos buvo populiariausi daiktai, kuriuos žmonės naudojo girliandoms gaminti, tačiau taip pat buvo populiarūs kukurūzų, apelsinų žievelės, samanos ir džiovinti vaisiai.

Vakarais dažnai susirinkę šeimos nariai aplink židinio šviesą sukaustyti daiktus, kuriuos jie surinko visą dieną, į girlianda virves, kurios vieną vakarą galėjo būti nuo 20 iki 40 metrų. Kadangi girliandos buvo gaminamos tik po derliaus nuėmimo sezono, kuris buvo prieš atostogų sezoną, girliandos tapo Kalėdų sezono pradžios reikšme.

1900-ųjų pradžioje miškuose ir kaime gamtos lapija tapo vis mažesnė. Žmonės pradėjo kreiptis į dirbtinius plastikinius daiktus, kad pagamintų jų girliandas. Dėl to, kad nėra natūralių daiktų, tuo metu populiarėjo plastiko "Evergreen" ir "Holly". Galų gale šilkas buvo naudojamas žiedams ir žalumynams kurti, ir netrukus jie tapo daiktais, kurie dažniausiai naudojami girliandoms gaminti dėl jų tikro išvaizdos. 1960 m. Vinilas ir PVC tapo populiariomis medžiagomis, naudojamomis girliandų statybai dėl jų mažų gamybos sąnaudų ir realios išvaizdos.


Įvairios paskirties " Garland"

Kalėdinės girliandos yra labiausiai paplitęs Kalėdų dekoratyvinis elementas ne tik Kalėdų eglutėje. Šiandien girliandos reiškia atostogų sezono atėjimą taip pat, kaip ir šimtus metų. Garlands yra daug skirtingų naudojimo, kai kalbama apie šiltos šventinės atmosferos kūrimą namuose.

Plotas

Naudok

Kalėdų eglutė

Dažnai naudojama virvute aplink Kalėdų eglutę; gali būti pagaminti iš įvairių daiktų, tokių kaip kukurūzų, miltligės ar žiburiai; sukuria šventą išvaizdą

Banisteris

Paprastai suvynioti aplink tvorą arba pakabinti ant jos išorės dekoratyviniam efektui; nuorodas šventinis dekoras pagrindiniame aukšte iki grindų aukščiau; šviesina laiptus

Židinys

Įdėtas aplink židinio priekį; suteikia namuose natūralią ugnies atmosferą

Mantija

Priešais žibintuvėlio mantija arba dangčiais eina į viršų; apibūdina židinį natūraliu ir šventiniu dekoru; padidina liepsnos apeliaciją

Lauke

Galima pakabinti ant verandos ir turėklų, kad akcentuotų kalėdines žiburius; gali būti dedamas ant medžių ir krūmų, kad sukurtų atostogų jausmą

Durys

Užtikrina puikų apdailą aplink durų ir durų, kurios akcentuoja atostogų dvasios; lengvai pastebimas judant iš vieno kambario į kitą

Kalėdinės girliandos gaminamos iš daugybės skirtingų medžiagų, kad atitiktų kiekvieną iš aukščiau esančioje lentelėje nurodytų zonų. Pasirinktos medžiagos turėtų papildyti vietovės spalvas ir medžiagas.


Skirtingi Kalėdų girliandos tipai

Girliandos yra daug skirtingų dizainų, kad atitiktų skirtingus poreikius, kai kalbama apie dekoravimo Kalėdų sezoną. Kalėdų girlianda paprastai parduodama maždaug 9 pėdų ilgio, o skersmuo paprastai yra nuo 6 iki 8 colių. Didesnės kainos girlianda gali būti 10-20 colių, jei pageidaujama, bet plonesnė girlianda yra praktiškesnė daugeliui apdailos poreikių, pavyzdžiui, apdailos durys ir mantijos.


"Pre-Lit" girliandos

Apšviestos girliandos turi nedidelius žiburius, kurie yra susipynę su pagrindine girliandos virve, kad būtų suteikta labai unikali ir kviečianti dekoro. Šviesos gali būti aiškios, spalvos, šviesos diodų arba kelių spalvų, priklausomai nuo asmens noro. Kalėdinis girliandas yra labai populiarus, kai ant židinio rankšluosčių, Kalėdų eglučių ir laiptų pakylose.

Tradicinė pušis

Pine girliandos yra paprastas ir universalus girliandas, kuris gali būti naudojamas kiekvienoje dekoratyvinėje situacijoje. Pušinės girliandos labiausiai primena originalius natūralius daiktus, kurie surinko miškus, kad gaminant girliandas šimtus metų. Tai suteikia itin tradicinį apeliaciją, puikiai suderinamą su senoviniais ir klasikiniais motyvais. Pine girliandas gali būti iš anksto užsidega arba gali būti sumaišytos su kitomis girliandos rūšimis, kad būtų sukurta įvairūs efektai. Jie dažniausiai naudojami visose namų srityse apdailai.

Beaded Garlands

Pieštukinės girliandos yra skirtingų dydžių ir formų bei įvairių spalvų, priklausomai nuo naudojamų karoliukų stiliaus. Akrilo kristalai ir stiklo karoliukai yra populiarūs atostogų akcentai įvairiomis spalvomis ir jie gali būti susipynę su kitomis girliandos rūšimis, kad būtų sukurtas unikalus efektas. Pieštukinės girliandos dažniausiai naudojamos kaip akcentas į banistams ir aplink durų, bet gali būti naudojamos visose dekoravimo srityse, ypač kartu su kitomis girliandos rūšimis.

Berry Garlands

Berry girliandos yra labai populiarus girlianda, kuri gali būti naudojama atskirai arba sumaišyti su kitais, kad jas akcentuotų. Tai dažniausiai naudojama su pušies girliandomis dėl tradicinės apeliacijos. Uogos buvo vienas iš daiktų, kuriuos žmonės įsigijo iš miško, norėdami pagaminti girliandą šimtus metų. Jie leis uogoms išdžiūti ir sukietėja, o po to naudos jas kartu su vynmedžiais, kad būtų pagaminti gražūs virvelės lynai. Šiandien uogos yra sintetinės ir yra daug skirtingų spalvų ir raštų. Dirbtinės uogos turi tokią pranašumą, kokia būtų, nes jos buvo tiesiog parinktos, skirtingai nei natūralios uogos, kurias reikia džiovinti. Berry girliandos yra naudingos visur namuose, bet šviečia srityse, kuriose reikia daugiau lieso, pavyzdžiui, virtuvių ar vonios.

Tinsel Garlands

Gipso girliandos yra vienas iš labiausiai šventinių girliandų rūšių, kurių žaisminga medžiaga imituoja ledą. Mineralinės girliandos yra dažniausiai naudojamos Kalėdų eglutėse, kur jos yra pasviręs aplink medį, tačiau ji taip pat yra labai populiari ant aptvarų, kur jo putojančios savybės sukuria akinantį efektą. Tinsel girliandos yra daug skirtingų stilių ir spalvų, kad atitiktų bet kokį dekoro stilių.

Flokuota girlianda

Flokuota girlianda yra panaši į pušinių girliandas, bet yra padengta dirbine medžiaga, panaši į sniegą. Gyvatvorių girliandos ypač patrauklios, kai dekoratorius nori duoti įspūdį apie snieguotus Kalėdos, o tradicinis pušies garnyras, sumaišytas su sniego bangomis, sukuria tik tokį patrauklumą. Paplotinės girliandos dažniausiai būna židinio apsiausto ar židinio, bet kur galima rasti tradicinį pušyną.

Kaip nusipirkti Kalėdų girliandas :

Ieškodami Kalėdų girliandos internetu įsigyti, geriausias būdas rasti norimą produktą yra naudojant galingus paieškos įrankius, esančius http://www.hanyin-christmastree.com . Tiesiog eikite į svetainės pagrindinį puslapį ir į paieškos laukelį įveskite paieškos terminą, pavyzdžiui, Kalėdų girliandą . Tai sugrąžins įvairius aukcionų rezultatus, kuriuose yra įvairių Kalėdų stilių ir tipų girlianda. Galite patobulinti savo paiešką, pasirinkdami įvairias kategorijas, kurios susiaurins jūsų paiešką pagal konkretesnius jus dominančius aspektus. Jei paieškos rezultatai vis dar per plati, galite įvesti konkretesnius raktinių žodžių terminus, kurie išsamiai apibūdina spalvą arba nori apšviesti arba nerūdijanti girlianda. Kai tik nuspręsite dėl tikslios girliandos, kuri jus domina, kitas žingsnis yra patikrinti pardavėją.

BETTY XU

QUZHOU WINGA DOVANŲ CO., LTD.

NE. 62-2, HEHUA TANG, MACHE VILA, HUSHAN STREET, JIANGSHAN, ZHEJIANG, CHINA

EMAIL: SALES3@CHINA-MADE.CC  

           SALES002@HANYIN-GIFT.COM

 

MOBILE (WECHAT): + 86-13454046919

ONLINE KONTAKTAI:

SKYPE: bettybaby1985

QQ: 306763470

微 信 .png

Išvada

Kalėdinės girliandos yra vienas iš labiausiai paplitusių dekoratyvinių daiktų, kurie yra susiję su Kalėdomis, beveik tiek pat, kiek Kalėdų eglutė. Anksčiau šimtmečius girliandas gamino lauko darbininkai, kurie baigė derlių, naudojant natūralius daiktus, kuriuos jie surinko iš miško ir kaimo. Kalėdinės girliandos buvo pagamintos į virvės ilgius iki 40 metrų ilgio ir galėtų būti apvynioti aplink šviesius postus ir medžius, kad būtų sukurta šventinė atmosfera mieste. Šiandien Kalėdų girliandos taip pat nurodo atostogų sezono pradžią, pateikdamos tą patį dekoratyvinį dvasią, kurį jie padarė šimtus metų. Daugelis medžiagų yra naudojamos kalėdinėms girliandoms gaminti, nuo buko iki uogų. Dekoratoriai gali ieškoti http://www.hanyin-christmastree.com bet kokios rūšies girliandos įvairių spalvų ir dydžių. Mes padarome greitą ir lengvai surasti Kalėdų girliandas, kurios ypatingai prisilies prie bet kokių kalėdinių papuošalų.


QUZHOU Hanyin dovana kurie
Pridėti: No.35, Jiangdong District, Jiangshan City, Zhejiang, Kinija
Tel:0570-4016861
El. paštas: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: + 86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Ryšių
Bookmark us today!