Namuose > Paroda > Turinys

Kalėdų žiburiai Kalėdų žiburiai

QUZHOU Hanyin dovana kurie | Updated: Jan 18, 2016

Žmonių visoje Jungtinės Valstijos dekoracijos švęsti Kalėdų. Gyvenamajame rajone, Texas, žmonės su spalvinga Kalėdų žiburiai dekoruoti namus. Kai kurios šeimos kalėdinis papuošimas ateina su dabartinės politinės temos. Namo savininkas paaiškino, kodėl jis turėjo atlikti Kalėdų dekoracijos. Jis sakė: "daug žmonių pamatyti mūsų Kalėdų dekoracijos buvo nustebinti, sakydamas: aš niekada nemačiau tokios rūšies apdailos, tai daro mus laimingas, mes manome, mes vertos."


Daugeliui amerikiečių, yra ilgalaikis Kalėdų simbolis yra nacionalinės eglutę National Mall in Washington. Nakties ceremonijoje, paprastai pirmininko ar pirmoji ponia apšviesti Kalėdų žiburiai ant medžio. Daugelis krikščionių, Kalėdų žvakės yra tikriausiai geriausia dovana.


Minesota, parduotuvės savininkas pavadintas Jin·fuersi parduoda ką jis sakė, kad kvepalų Jėzaus žvakės. Ji sakė, šis kvapas gali atnešti komfortą. Ši žvakė yra dievobaimingas krikščionių poros pagal Biblijos sąskaitos yra pagamintas iš. Biblijoje minimi Jėzaus drabužiai turi kvapas, cinamono ir miros, Chen užbaigti


QUZHOU Hanyin dovana kurie
Pridėti: No.35, Jiangdong District, Jiangshan City, Zhejiang, Kinija
Tel:0570-4016861
El. paštas: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: + 86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Ryšių
Bookmark us today!